We are Legion: Rome - zostań godny służby Cezara

default image bgStań się częścią Legionu i wytycz własną ścieżkę zwycięstwa, usłaną trupami. Zostań brutalnym najeźdźcom, który nie waha się przed niczym by spełnić wolę Cezara. A wszystko ku chwale Rzymu.


Dzięki nieustępliwej pracy młotów i miechów kuźni Titanite Games i dużemu zaangażowaniu Gaming Factory już dziś możemy podzielić się z wami teaserem naszej wspólnej produkcji – We are Legion: Rome.We are Legion: Rome

to osadzona w brutalnych czasach starożytnego Rzymu gra akcji, w której zmierzysz się z dziesiątkami przeciwników, na wielu polach bitewnych.

Każde z wyzwań będzie wymagać innej strategii, lecz w każdym z nich czekać nas będzie krwawa rzeź – ku chwale Rzymu.

W grze wcielasz się w bezwzględnego legionistę. By dożyć następnego dnia, będziesz musiał poczuć Legion, stać się Legionem. Tylko pomoc Twoich braci i wypełnianie poleceń Cezara pozwoli cieszyć się jutrem w chwale Imperium Rzymskiego..Poczuj braterstwo stali – życie twoich braci w Legionie zależy od Ciebie. Twoje życie zależy od Legionu. Wspólne posiłki w obozie i wspólna walka to nie wszystko co was łączy. Jednoczy was krew waszych wrogów. Nie ważne co robisz, ważne że nie jesteś w tym sam.

Dołącz do elitarnych oddziałów Rzymu – słuchanie rozkazów i stanie w szeregu to dopiero początek twojej drogi. Daj zauważyć się dowództwu i udowodnij im że nie cofniesz się przed niczym, a elitarne kohorty staną przed tobą otworem.

Zgłębij działanie Legionu od każdej strony – stań się jego częścią i daj się poznać swoim braciom z najlepszej strony w obozie i z najgorszej na polu walki. Niech wiedzą, że mogą na Ciebie liczyć.

Twój status zależy od ekwipunku i umiejętności – pamiętaj, że nie jesteś barbarzyńcą by używać zardzewiałego miecza. To jaką bronią się posługujesz ma wpływ na to ile trupów za sobą zostawisz oraz na to jak postrzega Cię Legion.

Walcz i podbijaj ku chwale Cezara – walcz z wrogami Cesarstwa, pokonuj przeciwników nie tylko w lokalnych potyczkach. Spraw by ziemia została splamiona krwią podczas wielkich bitew i przygotuj się na prawdziwe oblężenia. I pamiętaj- wszystko ku chwale Cezara.

Poznaj prawdziwe oblicze antycznej wojny – dzięki wielu scenariuszom bitewnym dobrze zrozumiesz czym jest prawdziwa wojna. Legion jest częścią Imperium, które wedle słów Cezara niesie cywilizacje barbarzyńskim plemionom. Naucz się walczyć i zrozum za co walczysz, a staniesz się częścią historii.

Dojrzyj miłość i nienawiść – pisz listy do swojej ukochanej, dziel się z nią swoimi problemami i przemyśleniami. Przekonaj ją, że mimo odległości i udziału w brutalnej wojnie nadal jesteś tym samym, kochającym mężczyzną.Nie zawiedź Cezara i dołącz do Legionu.

Zostań częścią wielkiego podboju i daj się zapisać na kartach historii.