Titanite Games, a Titanite Novels

default image bgW Titanite Games przede wszystkim staramy się sprostać oczekiwaniom naszych graczy. Kiedy na horyzoncie pojawia się nowy projekt, cały zespół chwyta za kowalski młot i uderza nim póki gra nie przybierze idealnego kształtu.

 Titanite Novels to brand Titanite Games – palenisko, które rozgrzane przez grono naszych pracowników owocuje nietuzinkową fabułą, ciekawymi i ładnymi obrazami oraz spójną historii w grach typu Visual Novel.


Efektem ciężkiej pracy Titanite Novels jest

Perseverance Part: 1.„Perseverance” to visual novel z gatunku horroru, skupiona na tematach przetrwania i odkupienia swoich win. W części pierwszej grasz jako Jack – ojciec walczący, by utrzymać swoją rodzinę razem, który nagle znajdzie się w samym środku przerażających wydarzeń.

Nasza sekcja Titanite Novels na tym nie poprzestaje. Nasze siły zwrócone są już w kierunku drugiej części kultowego dla Titanite horroru Perseverance Part: 2, a na horyzoncie widnieją już plany i perspektywy na jeszcze nowsze i zaskakujące serie typu Visual Novels.Tymczasem w naszej głównej kuźni Titanite Games skupiamy się przede wszystkim na hartowaniu projektów, które już niedługo będą dla was dostępne na Steam.

Nasi developerzy w gorącej atmosferze pracują nad szczegółami średniowiecznego, otwartego świata który poza eksploracją będzie przystosowany do walki, ucieczki i bezpardonowej grabieży. A wszystko to w już niedługo nadchodzącym Bandit Simulator.Niezależnie od tego czy prace nad grą są prowadzone pod przewodnictwem Titanite Games czy Titanite Novels nasz zespół dokłada wszelkich starań, by końcowe efekty cieszyły przede wszystkim was – Graczy!