Proces tworzenia na naszym kanale

default image bg


Jesteście zainteresowani jak wygląda praca nad naszymi projektami? A może po prostu jesteście ciekawi jak wygląda proces tworzenia gier? W odpowiedzi przychodzi nasz kanał YouTube, na którym publikujemy serie Process Creating!


Proces tworzenia gier składa się z wielu elementów. Do pierwszych etapów zaliczają się m.in kreowanie wizji świata, jego otoczenia czy bohaterów. Kiedy koncepcja jest już spójna i zaakceptowana, to jednym z późniejszych kroków jest urzeczywistnianie jej w silniku gry. Ten właśnie proces chcemy pokazać wam w naszych filmach.

Poza technicznym przedstawieniem modelowania gry, na naszym kanale prezentujemy również proces tworzenia grafik w ProCreate, gdzie możecie zobaczyć jaką drogę przybywają bohaterowie Perseverance: Part: 2 od szkicu do gotowej wizualizacji.Przede wszystkim jednak skupiamy się na pokazaniu wam od kuchni jak wyglądają pracę nad We are Legion: Rome. Wiemy, że wielu z was ten właśnie projekt śledzi najbardziej i to jego nie może się doczekać. Dlatego chętnie dzielimy się tym jak wygląda na przykład praca nad hełmem Legionisty, obozem, po którym się porusza czy terenie, na którym przyjdzie mu walczyć.

.

Zobacz sam, co przygotowaliśmy, idaj nam feedback co chcielibyście zobaczyć w komentarzach!