Perseverance: Part 2 - przesunięcie daty premiery

default image bg


Z przykrością musimy poinformować, że postanowiliśmy przesunąć datę premiery Perseverance: Part 2.
Nowa data wydania zostanie podana zaraz po ukończeniu przez nasz zespół wszystkich koniecznych prac pozwalających na publikację w pełni gotowej gry, która zadowoli wszystkich fanów Visual Novel.
Zapewniamy, że druga część historii miasteczka
Grey Ville ukażę się najszybciej jak to możliwe.


Na początek proszę, przyjmijcie nasze przeprosiny.
Przede wszystkim chcieliśmy poinformować Was, że prace nad Perseverance: Part 2 nie zostały wstrzymane i chcemy Was bardzo przeprosić, że data premiery uległa nieznacznej zmianie.
Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu z was czeka na drugą część naszego visual novel jeszcze od premiery pierwszej części. Pytaliście nas również niejednokrotnie na jakim etapie produkcji jesteśmy i kiedy można spodziewać się premiery Perseverance: Part 2. Dziś nie chcemy wam nic obiecywać – chcemy ukończyć dla was grę, by jej historia i podjęte przez was decyzje w grze na długo zostały w waszej pamięci i wywarły jak najwięcej pozytywnych emocji.Przede wszystkim chcemy się skupić na jakości i spójności naszej historii. W Titanite Novels ważnym jest dla nas by każda opowieść zawierała coś więcej niż łatwą do przewidzenia fabułę. W porównaniu do Perseverance: Part 1, druga część zaoferuje graczom przynajmniej dwukrotnie więcej rozgrywki oraz będzie wprowadzać nowe rozwiązania – zarówno wizualne jak i mechaniczne.

.Mimo przeciwności losu, 30 marca udało nam się opublikować na Steam Perseverance: Part 1 w wersji na platformę macOS. Użytkownicy Apple mogą już bez problemu cieszyć się grą na swoich urządzeniach!Chcesz być na bieżąco z aktualizacjami naszych gier? Sprawdź nasz profil Steam, gdzie cyklicznie publikujemy aktualności w devlogach!


<