Nasz newsletter już wystartował!

default image bg

Jakiś czas temu na naszej stronie pojawił się formularz do zapisu na newsletter. Równocześnie pragniemy się Wam pochwalić, że jeszcze wczoraj wysłaliśmy już pierwszego maila do naszych fanów! Newsletter planujemy wysyłać systematycznie, by przynajmniej raz w miesiącu zadowolić was porcją ciekawych materiałów lub nietuzinkowych promocji.

Zawsze chcieliście zobaczyć jak wygląda projektowanie gier od kuchni? A może po prostu lubicie wiedzieć wszystko wcześniej, przed wszystkimi? Jeśli tak, nasz newsletter dostarczy wam wielu odpowiedzi na wasze pytania.


Innymi słowy, jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje, w których opowiemy lub pokażemy Ci jak wygląda praca nad naszymi projektami, jakie promocję planujemy oraz jakich nowych tytułów możesz się spodziewać po Titanite Games -będzie nam niezmiernie miło powitać Cię wśród naszych subskrybentów!

W wysyłanych przez nas materiałach zobaczycie m.in procesy kształtowania postaci i digital artów. Nie pozbawimy was również przyjemności zaprezentowania relacji z eventów, o ile rok 2021 będzie przychylniejszy!


Nie zwlekaj