Na Grey Ville pada nowe światło. Perseverance: Part 1 powraca z nowym stylem graficznym.

default image bgJuż w marcu tego roku zadebiutuje pierwsza część znanego i lubianego visual novel – Perseverance: Part 1, w odświeżonym stylu graficznym. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie pięć kluczy do gry na platformę Steam.


Odświeżona wersja gry na PC ukażę się jeszcze w marcu by zapewnić graczom możliwość zagrania w pierwszą część w tym samym stylu graficznym, w jakim zostało przygotowane Perseverance: Part 2, które swoją premierę również będzie miało w tym roku. Prowadzimy także rozmowy z wydawcą gry na Nintendo Switch odnośnie wydania odświeżonej wersji na konsole.W części pierwszej gracz wciela się w Jacka Cuttera, ojca starającego się utrzymać swoją rodzinę razem. Jest wiecznym dorobkiewiczem w małym miasteczku Grey Ville, znajdującym się w pobliżu bazy wojskowej. Badania, które się tam prowadzi, nadają miastu aurę tajemniczości. Miejscowi wolą trzymać się od niej z daleka. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, kiedy jeden z eksperymentów kończy się okropnym fiaskiem i obszar zostaje poddany kwarantannie.

Pierwsza część krakowskiego horroru visual novel zyskała niemałą popularność, zwłaszcza w Stanach ZjednoczonychNasz zespół przygotował niespodziankę również dla was!
Ciesząc się tym, że już niedługo oddamy w wasze ręce Perseverance: Part 1 w nowym i lepszym stylu graficznym, organizujemy konkurs.
Do rozdania mamy 5 kluczy Steam!
Dołącz do naszego Discorda i znajdź odpowiedni kanał. Wyniki zostaną ogłoszone 1 marca.Chcesz wiedzieć jak zmieniła się gra? Sprawdź nasz profil Steam i zobacz teaser nowej, odświeżonej wersji Perseverance: Part 1


<