Magiczne właściwości loga

default image bg


Między pierwszym uderzeniem w kowadło a wykutą grą jest bardzo długa i emocjonująca droga. Dlatego też nasze logo to nie tylko pierwsze litery – Titanite Games, ale przedstawione w nim magiczne kowadło – symbol ciężkiego i długotrwałego procesu, którego efektem jest potężny i magiczny produkt.


Nasze gry mają wspólną cechę – są wykute z pasją i zaangażowaniem. Za cel obraliśmy tworzenie takich produkcji, które będą jak kryształy – niezniszczalne i owiane magią.


Inspiracją do nazwy oraz loga naszej magicznej kuźni była między innymi seria gier Dark Souls i magiczne właściwości jakie zwykłym przedmiotom nadaje tytanit. Jako pasjonaci gier i tworzenia codziennie nadajemy magicznych właściwości rzeczom zwykłym i kochamy to co robimy.


W naszych planach jest tworzenie gier, które opowiadają historię. Intensywnie rozwijamy więc gatunek visual novel (powieść wizualna), gdzie gracz staje się częścią mrocznych historii, a podejmowane przez niego decyzje wpływają na tempo i rozwój przygody. Dlatego też nasze specjalne produkcje oznaczone są logiem ukazującym książkę i kapelusz, jako symbol magii i opowieści.