Perseverance: Part 2

default image bg

Demony przeszłości

 

Druga część visual novel  Perseverance: Part 2,  opowiada historię Karen Stamp. Okryta aurą niedopowiedzeń femme fatale pojawia się w spokojnym Grey Ville w przededniu niepokojących wydarzeń, które na zawsze zmienią sielską okolicę. Wykalkulowana zabójczyni, działająca na zlecenie tajemniczej Agencji, zmierzy się z demonami przeszłości, tak odkrywając na nowo relację z dawnym mentorem jak i rozliczając się z nieudaną misją, której skutki odczuwa do dziś. Chociaż stara się ze wszystkich sił przypodobać swoim przełożonym, traktują ją jak użyteczne narzędzie i nic ponad to.

Czy Grey Ville czeka ratunek?

Uporządkowana Karen będzie zmuszona stawić czoła chaosowi, który wkrótce nawiedzi senne miasteczko. Los wystawi na próbę jej umiejętności dedukcji, nawiązywania relacji i sprawdzone zasady postępowania, w myśl których nikomu nie można ufać. 

Główną motywacją agentki będzie poszukiwanie Jane, owianej tajemnicą zwykłej dziewczyny, która z jakiegoś powodu jest bardzo cenna dla Agencji. Z nieznanych przyczyn, mieszkańcy miasteczka nie są wobec Karen pomocni. Dlaczego szeryf miasteczka sabotuje działania agentki? Jaki sekret skrywa piękna Ellen? Jaki koszmar kryje się za strzeżonym ogrodzeniem miejscowej bazy wojskowej? 

ZOBACZ INNE GRY

Perseverance: Part 1

Perseverance: Part 1

Bandit Simulator

Bandit Simulator

MINI PUZZLE BALLS

MINI PUZZLE BALLS